ورود به سایت

بازنشانی رمز عبور

تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام

عضویت

شماره موبایل یا ایمیل را وارد کنید

پسورد را وارد کنید

ثبت نام

سبد خالی
0

نحوه اضافه کردن آیکون میانبر سایت کالا کاشانه به صفحه اصلی گوشی به صورت اپلیکیشن

سیستم عامل اندروید

ابتدا مرورگر کروم دستگاه خود را اجرا کنید. این مرورگر در منوی اپلیکیشن‌های دستگاه وجود دارد. سپس وارد سایت kalakashane.com شوید .
پس از مراجعه به سایت کالا کاشانه ، آیکون منوی مرورگر کروم ( سه نقطه ) را انتخاب کرده و گزینه Add to home screen و یا گزینه install app را لمس کنید. و سپس گزینه add را انتخاب کنید .
 
پس از انجام این عمل آیکون سایت کالا کاشانه به صفحه اصلی دستگاه اندرویدی شما اضافه می‌شود. این آیکون مانند یک آیکون عادی و کاملا شبیه به آیکون سایر اپلیکیشن‌های شما نمایان خواهد شد و قابل جا به جایی است.
اغلب مرورگرهای معروف قابلیت اضافه کردن آیکون سایت به صفحه اصلی دستگاه را دارند. اگر بنا به هر دلیلی از مرورگر کروم استفاده نمی‌کنید و مرورگرهای دیگری را بر روی دستگاه خود نصب کرده‌اید، احتمالا آن‌ها هم قابلیت اضافه کردن آیکون سایت کالا کاشانه به صفحه اصلی دستگاه را دارند. بدین منظور باید دنبال گزینه‌هایی همچون Add to homescreen، Create a homescreen shortcut و … باشید. در نسخه اندرویدی مرورگر فایرفاکس به منظور اضافه کردن آیکون به صفحه اصلی دستگاه کافیست که به سایت kalakashane.com مراجعه کرده و سپس از منوی مرورگر گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.

سیستم عامل آی او اس (آیفون، آیپد و …)

ابتدا مرورگر سافاری (Safari) دستگاه آی او اسی خود را اجرا کرده و وارد سایت kalakashane.com شوید . سپس آیکون مربوط به اشتراک‌گذاری یا Share موجود در رابط مرورگر سافاری را انتخاب کنید. این آیکون با یک مستطیل و فلشی در درون آن قابل مشاهده است. حال در بخش زیرین پنجره باز شده گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید. و سپس گزینه add را انتخاب کنید .
پس از انجام این عمل آیکون سایت کالا کاشانه به صفحه اصلی دستگاه اپل شما اضافه می‌شود. این آیکون مانند یک آیکون عادی و کاملا شبیه به آیکون سایر اپلیکیشن‌های شما نمایان خواهد شد و قابل جا به جایی است.
 
 
 
دقت داشته باشید که سایر مرورگرهای توسعه داده شده برای سیستم عامل آی او اس اپل نظیر نسخه آی او اسی مرورگر کروم قابلیت اضافه کردن آیکون سایت به صفحه اصلی دستگاه را ارائه نمی‌کنند. اپل در سیستم عامل آی او اس محدودیت‌هایی تعیین کرده که از انجام این عمل جلوگیری می‌کنند.