ورود به سایت

بازنشانی رمز عبور

تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام

عضویت

شماره موبایل یا ایمیل را وارد کنید

پسورد را وارد کنید

ثبت نام

سبد خالی

😜 تخفیف داریم چه تخفیفی 😍 تخفیف های باور نکردنی ⏱ تا آخر خرداد فرصت داری

0
نحوه ثبت سفارش

۱ _ روی گزینه عضویت و یا حساب کاربری در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید :

۲ _ در صورت عضو نبودن در این قسمت ثبت نام نمایید :

توجه : جهت ثبت سفارش ثبت نام الزامی نیست و می توانید از مرحله ۳ به بعد شروع کنید.

۳ _ محصول مورد نظر خود را جستجو و یا از بخش دسته بندی کالاها انتخاب کنید :

۴ _ محصول مورد نظر را انتخاب کنید :

۵ - روی "افزودن به سبد خرید" کلیک کنید :

۶ _ در صورت تمایل می‌توانید تعداد مورد نیاز از کالای انتخابی را تغییر دهید. و سپس روی گزینه "ادامه فرآیند خرید" کلیک کنید :

۷ _ مشخصات خود را وارد کنید :

۸ _ نحوه ارسال را مشخص کنید :

۹ _ نحوه پرداخت خود را انتخاب کنید (پرداخت در محل، پرداخت آنلاین) :

۱۰ _ درصورت انتخاب گزینه پرداخت در محل، و کلیک روی دکمه ثبت سفارش، بعد از زمانی اندک، سفارش شما ثبت و شماره سفارش نمایش داده خواهد شد و پیامک ثبت سفارش به شماره موبایل درج شده ارسال خواهد شد.

توجه : برای سفارش هایی که به صورت پرداخت در محل ثبت می شوند، پیامکی جهت تایید سفارش ارسال خواهد شد که باید روی لینکی که داخل پیامک وجود دارد کلیک کرده و در صفحه ای که باز می شود از بین دکمه های تایید سفارش و لغو سفارش یک گزینه را انتخاب کنید. و تا زمانی که سفارش را تایید نکنید سفارش شما ارسال نخواهد شد.

۱۱ _ درصورت انتخاب گزینه آنلاین، از بین درگاه پارسیان، زرین پال و پی پینگ یکی را انتخاب و روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

۱۲ _ در صفحه بعد مشخصات کارت بانکی خود را وارد نمایید : "قابل ذکر است که اطلاعات کارت بانکی شما قابل رویت برای هیچ فردی غیر از خود شما نمی باشد و کاملا ایمن می باشد"

پرداخت اینترنتی

کاربران فروشگاه کالا کاشانه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

- شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک)

- رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

- CVV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)

- تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

۱۳ _ در آخر، زمانی که سفارش شما با موفقیت ثبت شد، سیستم به شما یک کد پیگیری میدهد. و همچنین این کد پیگیری به شماره موبایل شما پیامک می گردد :